Your Cart

13. HANDAN OKTAR ERKEN ÇOCUKLUK VE İLK YILLAR KONFERANSI

13. HANDAN OKTAR ERKEN ÇOCUKLUK VE İLK YILLAR KONFERANSI
20-10-2022
13. HANDAN OKTAR ERKEN ÇOCUKLUK VE İLK YILLAR KONFERANSI
20-10-2022

Değerli Eğitimciler, Bu yıl 13.sünü gerçekleştireceğimiz Erken Çocukluk ve İlk Yıllar Konferansımızın konusu “Erken Çocuklukta Oyunun Gücü”.

Erken çocukluk ve ilk yıllar eğitimi konusunda eğitim dünyasının duayen isimlerinden Fiona Zinn ve bu alanda ilham veren bir konuşmacı, üretken bir yazar ve danışman Rebecca Isbell konferansımızın konuk konuşmacıları olacak. Hepimizin bildiği gibi erken çocuklukta oyun, temel becerilerin kilidini açar ve yaşam boyu esenliği artırır. Çocuklar oyun yoluyla yansıtır, etkileşimde bulunur, bağlantı kurar, iş birliği yapar, paylaşır, müzakere eder, iletişim kurar, gözlemler ve öğrenir. Oyun yoluyla sorgulama, eğitimcilerin öğrenme süreci üzerinde düşünmeleri için birçok fırsat sunar. Eğitimciler olarak, gözlem ve düşünme yoluyla, küçük çocukların çevrelerindeki dünyayı nasıl sorguladıklarına dair değerli bilgiler ediniriz. Eğitimde oyunun gücünü ele alıp, konuşmacılarımızın bu alandaki engin deneyim ve birikimlerinden faydalanacağız.

Bizler, daha iyi yarınlara kavuşmanın tek yolunun eğitimden geçtiği inancıyla öğretmenlerle iş birliği yapmayı ve birlikte gelişmeyi her zaman önemsiyoruz. Bu amaçla her yıl dünya çapında isimleri konferansımızda ağırlıyor, eğitimcilerin uluslararası gelişmeleri yakından takip etmelerine fırsat yaratmaya çalışıyoruz.

Bu yıl 5 Kasım 2022, Cumartesi günü çevrim içi gerçekleşecek olan 13. Erken Çocukluk ve İlk Yıllar Konferansımıza sizleri de bekliyoruz.

Detaylı bilgi ve kayıt için lütfen linki tıklayın. https://webinar.isikkent.k12.tr/

5 Kasım 2022, Cumartesi

“Erken Çocuklukta Oyunun Gücü”

Haber Ek Dosyası
https://www.tozok.org.tr/image/news/Erken Çocukluk Konferansı - Duyuru.pdf
cookies are used on this website in order to improve the user experience and ensure the efficient operation of the website.