Duyurular » FİRMA HABERLERİ

ATÖLYE BY GÜLÇİN’DEN EĞLENCELİ OKUL GEZİLERİ


Çocuk Etkinlik Merkezi olarak faaliyetlerine devam eden Atölye By Gülçin, Kadıköy/ Hasanpaşa’da tarihi salı pazarının hemen karşısında bulunan merkezi konumuyla kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır.

Bünyesinde bir birinden bağımsız bölümler halinde,  başta Sanat Atölyesi olmak üzere Masal, Mutfak, Müzik, gibi birçok Atölyesi ile çocuklar için her detayın düşünüldüğü etkinlik salonlarının yanı sıra, etkinlik esnasında öğretmen ve kurum yetkilisi misafirlerini ağırlamak üzere açık kapalı bölümleri ile Kitap Cafe bölümü, yine gerçek sahne ışık ve ses efektleri bulunan  bir Mini Club Kids Disco’su ile çocuklar için hem keyifli hem de işlevsel bir mekan olarak tasarlanmıştır.

Atölye By Gülçin 2019 yılı itibariyle Okul öncesi ve İlk Okul seviyesinde öğrencilerimizin eğitimlerine eğlenceli bir ara verebilecekleri, arada keyifli bir gün ve güzel bir anı yaşayabilecekleri, kurumlarımızın da bu kaliteli zaman diliminde öğrencilerinin öğrenimlerine eğlenerek devam etmelerini sağlamanın haklı gururunu yaşayabilecekleri özel workshop ve eğlence programları içeren okul gezileri düzenlemeye başlamıştır. Bünyesinde yer alan uzmanlar eşliğinde yaptığı sabit workshop programlarının yanı sıra sürekli gündemi takip ederek, Türkiye çapında konusunda başarılı ve tanınmış uzmanların birbirinden özel, eğitici, yaratıcı ve eğlenceli etkinlikleri için ev sahipliği ve çözüm ortaklığı yapmaktadır. Yine okul talepleri doğrultusunda farklı atölye ve etkinlik organizasyonları da yapabilen Atölye By Gülçin, Derneğimiz Üye Okulları’na okullar için hazırladığı özelekstra %10 indirim uygulamaktadır.

Yapılacak okul gezilerinde ulaşım imkanları da sağlayan Atölye By Gülçin, talep halinde kurum bünyesinde gezici atölyeler de yapabilmektedir.

Ek-1 Tanıtım Dosyası

  •   3 Nisan 2019 Çarşamba
  •   980