Duyurular » FİRMA HABERLERİ

CARETTA KİTAP LİSTESİ


Türkiye Özel Okullar Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığına,  

 

Caretta Kitap olarak 30 yıldır mini ansiklopedi tadında yoğun bilgi içeren popüler referans kitaplarımızın yanı sıra, farklı alt-markalarımızla da değişik türde kitaplar ve dergiler yayınlıyoruz.

Ölmeden Önce Görmeniz Gereken serisinden, 1001 Film, 1001 Resim, 1001 Kitap, 1001 Klasik Müzik ve 1001 Albüm kitaplarını Türkçe’ye kazandırmanın yanında, 30 Saniyede Serisi’yle de kitap severlerin yakından tanıdığı bir marka olduk.

Caretta Çocuk markasıyla farklı bir tasarım ve anlayışla dünya klasikleri serisini; ‘’Gezegenimi Seviyorum’’ çevre kitaplarımızı, 40 kitaplık Zac Power ve 13 kitaplık Haydi Kızlar serilerini; Minimo markasıyla resimli ‘’Bizim Değerlerimiz’’ ve ‘’Hayvanlar Alemi’’ serilerini okurla buluşturuyoruz.

Dodomo markamızla 6-8 yaş arası yeni okurlara temiz, hızlı okunan, resimli ve renkli öyküler; Tortuga markamızla da gezi, yemek, pazarlama, sağlık, roman gibi çok geniş bir yelpazede kitaplarla raflarda yer alıyoruz.

 

Caretta Kitap olarak ekte listesini paylaştığımız kitaplarımızı dernek üyelerine % 25 indirim uygulayarak sunmaktan memnuniyet duyacağımızı belirtmek istiyoruz.

 

Ayrıca lise seviyesi için önerebileceğimiz kitaplarımız şöyle:

Ölmeden Önce Görmeniz Gereken 1001 Film, Ölmeden Önce Görmeniz Gereken 1001 Resim, Ölmeden Önce Dinlemeniz Gereken 1001 Albüm (seride 3 kitap var, 960 sayfa, mat kuşe) ;

30 Saniyede Ekonomi, Felsefe, Psikoloji, Mimarlık, Yirminci Yüzyıl, Teoriler, Antik Çin, Antik Roma, Antik Mısır, Siyaset, Beyin, Güzel Sanatlar (seride 12 kitap var, 56 sayfa, karton kapak ); 

Herkes için Osmanlı  (423 sayfa , Amerikan cilt)   

 

Referans listemizi aşağıda ilginize sunuyoruz.

 

İstek Okulları, Vehbi Koç Okulları, Taş Koleji, Çevre Koleji, Mef Okulları, Uğur Okulları, Nesibe Aydın Okulları, Marmara Koleji, Ted Koleji Kocaeli Kampüsü, Eğitimciler Koleji, Evrim Koleji, Tarhan Koleji, Arel Okulları, İTÜ Vakfı Doğa Okulları, Çevre Koleji, Eyüboğlu Okulları, İTÜ Vakfı Okulları Beylerbeyi Kampüsü , Kültür Koleji, Işık Okulları, 9 Eylül Koleji vs.

 

Her türlü sorunuz ve iletişim için kontak kişi ve telefonu :  Zeynep Yığcı -  532 64241 96.

 

  •   13 Ekim 2021 Çarşamba
  •   1182