Duyurular » FİRMA HABERLERİ

EĞİTİM SİGORTASI DANIŞMANLIK DUYURUSU


EĞİTİMİM TAM GÜVENDE  

Ailemizin ve toplumumuzun yarınları olan çocuklarımızın eğitimlerinin kesintiye uğramamasının, yaşam boyu eğitmenliği meslek olarak seçmiş siz eğitimcilerimiz için son derece önemli olduğunu biliyoruz.

Ebeveynlerin hastalık ya da kaza sonucu yaşam kaybı, daimi malul olması, uzun süre tedavi gerektiren hastalıklara yakalanması, işsiz kalması sonucu çocuklarımızın eğitimleri kesintiye uğrayabilecektir.

Öğrencilerin ana okul, ilköğretim, orta ve lise eğitimlerini kesintisiz tamamlayabilmeleri üzerine oluşturduğumuz EĞİTİMİM TAM GÜVENDE isimli sigorta teminat paneli ile ebeveynler ya da eğitim giderlerini finanse eden taraflar aşağıdaki tüm risklere karşı uygun maliyetler ile teminat altına alınabilmektedir.

  • Ecelen Vefat (Hastalık sonucu vefatları kapsar.)
  • Kazaen Vefat (Kaza sonucu vefatları kapsar.)
  • Hastalık veya kaza sonucu Maluliyet (Hastalık veya Kaza sonucu iş göremezlik durumunu kapsar.)
  • Kritik Hastalıklar (Kanser, Kalp krizi, Böbrek yetmezliği, Organ nakli, Felç, Körlük, MS, v.s. hastalıkları kapsar)
  • İşsizlik (Bordrolu çalışanın kendi iradesi dışında işten çıkarılmasını kapsar.)

Bireysel olarak tanımlanan ve yükseliş trendi içine giren ilgili riskler, özel eğitim kurumlarının mali açıdan da sürdürülebilirliği hususunda  öne çıkan riskleri arasında yer almaktadır.

Özel eğitim kurumlarının mali sürdürülebilirliği, çocuklarımızın alışmış olduğu eğitimin de sürdürülebilirliği ile doğrudan ilişkilidir. Ve bu, ülke geleceğimiz için son derece önemli bir olgudur.

Özellikle 2019 yılında gerekli korumaların tesis edilebilmesi için saha çalışmalarına şimdiden hızlı bir şekilde başlanılmasının son derece faydalı olacağını öngörmekteyiz.

Siz de öğrencilerinizin eğitimini güven altına almak istiyorsanız kurumunuzda ziyaretinize gelerek sizleri dinlemek ve bilahare kurumunuza özel çözümlerimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Saygılarımızla,

Murat KANSUKER

KANSUKER Danışmanlık

www.kansuker.com

 

                                      

  •   4 Aralık 2018 Salı
  •   1252