Duyurular » FİRMA HABERLERİ

FLOWİ ÇÖZÜM


Şubat 2020’de tecrübeli yönetim danışmanları ile hayata geçirilen teknoloji, inovasyon, girişimcilik odaklı yeni nesil danışmanlık platformu Valoremteam, günümüz dünyasında konularında uzman değer danışmanları ile çalışmalarını yürütmeye başlamıştır.

ValoremTeam, Ülkemizin güzide kuruluşlarına en çok nasıl değer katabiliriz? sorusunun cevabını; tecrübeli yazılım uzmanları ile firmalara gerçekten değer katabilecek yazılımları belirleyip, ihtiyacı olan kuruluşlara iletilmesinde köprü olmak şeklinde bulmuştur

Değer katan yazılım üreticilerimizle bu yazılımlara ihtiyaç duyan firmalarımız arasındaki bu köprüyü kuran Valorem Team, pazar bulma konusunda sorun yaşayan yazılım şirketlerimizin işlerini kolaylaştırırken, bu yazılımlara ihtiyaç duyan ve onları bulmakta zorlanan şirketlerimize de destek olmaktadır.

ValoremTeam Değer Danışmanları Pandemi süresince en büyük sorunları yaşayan sektörlerden birisi olarak eğitim sektöründeki dertlerin çözümleri için neler yapılabileceğini araştırmış ve bu konuda çalışmalarının da meyvelerini almıştır.

Derneğiniz aracılığı ile eğitim kurumlarımıza oldukça büyük katkı sağlayacağına inandığımız çözümlerimizi görüşmek için sizlerle online toplantılar gerçekleştirmeyi arzu ederiz.

FLOWİ ÇÖZÜM HAKKINDA

Flowi Çözüm, özellikle Eğitim Kurumları için tasarlanmış bir üründür. Amacı, öğrencilerinizin çözemedikleri soruları öğretmenlerine online bir uygulama üzerinden kolayca iletmesi ve iletilen soruların çözümlerine ulaşmalarının sağlanmasıdır.

Öğrencinin düzenli soru çözme disiplinine alışmasını sağlayan Flowi Çözüm uygulamasını diğer sistemlerden ayıran en önemli özellikleri ve faydaları şöyle sıralayabiliriz:

  • Çok kolay bir kullanım sistemi vardır ve gelişime açıktır.
  • Yatırım gerektirmeyen bir uygulamadır.
  • Kuruma özel tanımlamalar yapılabilir.
  • Ürünü her zaman güvenle ve amacına uygun kullanılabilir.
  • Flowi Çözüm, aynı anda birden fazla soru yollama karışıklığını önler
  • Özel Öğretim Kurumları istediği zaman aralıklarını kendilerine özel tanımlatarak istemedikleri zamanlarda soru sorulmasını önleyebilirler.
  • Yapılan tüm çalışmalar excell dosyası olarak indirilerek tüm süreci ve öğrencilerin performansı takip edilebilir.
  • Veli memnuniyetinin sağlanması ile bünyenizdeki okullara ve markalarına piyasa içinde farklılık ve ayrıcalık katılacaktır.

 

TÖZOK ÜYELERİNE ÖZEL FİYAT ÇALIŞMASI İÇİN LÜTFEN ARAYIN

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Esentepe Mah., Keskin Kalem Sok., No:17, Şişli, İstanbul, Türkiye  Arya Plaza
0212 823 35 89- 0532654 7448

www.valoremteam.com

Facebook
Twitter
Youtube
Instagram

  •   9 Aralık 2020 Çarşamba
  •   382