Duyurular » FİRMA HABERLERİ

GESS TÜRKİYE & TÜRKİYE ETZ 2021 - TÖZOK İŞBİRLİĞİ HAKKINDA


2 yıldır İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz, GESS (Global Educational Supplies &Solutions / Dubai-Endonezya- Meksika) Eğitim Teknolojileri ve Çözümleri Fuarının Türkiye ayağı olan GESS Türkiye Global Eğitim Teknolojileri ve Çözümleri Fuarı, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi (TETZ)  eş zamanlı olarak  27-28-29 Mayıs 2021 tarihlerinde İstanbul Lütfü Kırdar Kongre Merkezinde gerçekleşecektir. Fuar& Zirvenin tüm planlama ve operasyonunu MEB / YEĞİTEK ( Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü) ile birlikte yürütüyoruz. Zirve konuları ekte yer almaktadır.

Görüşmemizde belirttiğimiz üzere özellikle özel okul satınalma karar vericileri ve öğretmenler fuarın ziyaretçi hedef kitlesidir. Bu noktada TÖZOK aracılığıyla ile fuar&zirve bilgilendirmesi yapılması işbirliğimizin öncelikle kısmıdır. Fuar ve zirveye katılım sağlayan STK’larla işbirliğimizin temelini ziyaretçi tarafında daha çok eğitim prosfesyonele ulaşmak oluşturmaktadır. TEGV, TUZDER, BTE Derneği, Türk Zeka Vakfı, Gelecek Eğitimde Vakfı, YFU işbirliği içinde olduğumuz STK’lardır. İstanbuyl İl Milli Eğitim ile de sıkı bir işbirliği içinde çalışıyoruz.

İşbirliğimiz kapsamında arzu ederseniz fuara stantlı katılım sağlamanızdan memnuniyet duyarız. (Ücretsiz olarak stant verilecektir) Ayrıca ekte bulunan konferans konuları kapsamında konferans programına tarafınızca belirlenecek konuşmacılara yer verilebilir. Karşılıklı olarak web sitemizde işbirliklerimiz bölümünde ve tüm basılı ve digital tanıtım materyallerinde logo kullanımı da sağlanabilir.

Güncel planı ekte paylaşıyorum. Planda yer alan firmalarımız sözleşmeli firmalarımızdır.

Katılımcı listesi için https://www.gess-turkiye.com/2021-katilimci-listesi.html

Değerlendirmeleriniz neticesinde işbirliğimizin detaylarını belirliyor oluruz.

Ek-1 Konferans Konuları
Ek-2 Konferans Planı

 

Sağlıklı günler dilerim.

Saygılarımızla / Best Regards

Seda Ispartalıgil

Fuar Direktörü / Event Director

 

TARSUS TURKEY

Esentepe Mah.Büyükdere Cad. No:124

Özsezen İş Merkezi B Blok Kat:6 Şişli / İstanbul

Office : +90 (212) 275 75 79

GSM    : +90 (532) 203 09 35

www.tarsusturkey.com

 

 

 

 

  •   6 Nisan 2021 Salı
  •   325