Duyurular » FİRMA HABERLERİ

GESS TÜRKİYE & TÜRKİYE ETZ 2022 - TÖZOK İŞBİRLİĞİ HAKKINDA


GESS Türkiye, 2022’de gerçekleşecek!

 

Eğitim dünyasını buluşturan GESS Türkiye Fuarı’nın yeni tarihi 26-28 Mayıs 2022 olarak belirlendi. Organizasyonu destekleyen Milli Eğitim Bakanlığı’nın tavsiyesi ve katılımcı firmalarının görüşleri doğrultusunda bu yıl Mayıs ayında gerçekleştirmeyi planladıkları GESS Türkiye’nin 2022 yılına ertelenmesine karar verdiklerini açıklayan Tarsus Turkey Fuar Direktörü Seda Ispartalıgil, “Gelecek yıl yine Mayıs ayında düzenleyeceğimiz fuar, eğitim sektörünün Türkiye’deki ilk yüz yüze ticaret buluşması olacak” dedi. GESS Türkiye 2022’nin yurt içi ve yurt dışı tanıtım çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini vurgulayan Ispartalıgil, eğitim sektörüne tekrar hareketlilik kazandıracak güçlü bir fuar için çalıştıklarını söyledi.

 

Okul yöneticilerinden tedarik müdürlerine, bölüm başkanlarından dekanlara, profesörlerden öğretmenlere kadar tüm seviyedeki eğitimciler için organize edilmiş bir etkinlik olan GESS Türkiye Fuarı ve Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi, 2022 yılında yapılacak. Tarsus Turkey tarafından, Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü (YEĞİTEK) işbirliğinde gerçekleşecek organizasyonunun yeni tarihi 26 – 28 Mayıs 2022 olarak açıklandı.

 

Eğitim sektörünün tüm paydaşları GESS Türkiye 2022’de buluşacak!

 

Küresel ölçekte yaşanan gelişmeler sonucu hızlı bir dijital dönüşüm geçiren eğitim sektörü 2022 yılında GESS Türkiye Fuarı’nda buluşacak. Başta uzaktan eğitim teknolojileri olmak üzere, EdTech - AI, AR, Kodlama, VR, E-Öğrenme ve Yazılım, Oyunlaştırma, Donanım, 3D Yazıcılar, AV, Multimedya Teknolojisi, STEAM gibi yeniliklerin bir arda sergileneceği fuar, Türkiye Eğitim Sektöründe yeni yatırımlar ve yeni satın almalar için yine ilk adres olacak. Aralarında lider markaların da yer aldığı uluslararası ve yerel tedarikçiler GESS Türkiye 2022’de yurt içi ve yurt dışından profesyonel alıcılar, devlet ve özel okul yöneticileri, müdürleri, sahipleri, yatırımcıları ve satın alma kararı veren yöneticileriyle bir araya gelecek. Fuarla eş zamanlı gerçekleştirilecek Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi’nde ise ziyaretçiler üç güne yayılan konferans, panel, seminer ve uygulamalı sunumlarda, eğitim & öğretime dair yeni yaklaşım ve uygulamalarla tanışacak.

 

GESS Türkiye Fuarı ve Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi hakkında detaylı bilgi için www.gess-turkiye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

TARSUS TURKEY

Esentepe Mah.Büyükdere Cad. No:124

Özsezen İş Merkezi B Blok Kat:6 Şişli / İstanbul

Office : +90 (212) 275 75 79

GSM    : +90 (532) 203 09 35

www.tarsusturkey.com

 

 

 

 

  •   4 Ocak 2022 Salı
  •   998