Duyurular » FİRMA HABERLERİ

HYCANX SAĞLIK ÇÖZÜMLERİ


2008 yılında kurulan şirketimiz, sistem projelendirmesi, malzeme satışı, süpervizörlük, uygulama, eğitim ve satış sonrası destek bazında ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedir.

DÜNYA PROJE   teknolojik yenilikleri devamlı suretle takip ederek , oluşturulacak projenin en verimli şekilde sonuçlandırılmasını amaç edinmiştir.

DÜNYA PROJE, projeye uygun ve yüksek standartlı cihaz seçimi , akılcı projelendirme , montaj ve satış sonrası teknik ve eğitim hizmetleri ile kalıcı ve eksiksiz sistemler kurmaktadır.

Yüksek  tecrübelerimiz doğrultusunda ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vermek için gerek proje satış , gerekse de satış sonrası destek guruplarımız günden güne kendilerini yenileyerek  hizmette ulaştıkları standartlarını devam ettirmektedirler.

Bu konudaki hedefimiz çözümün bir parçası olarak satış öncesi , uygulama ve satış sonrası teknik ve diğer müşteri hizmetlerinde en iyisini sunmaktır.

Bununla birlikte 2020 senesinin hemen başında ortaya çıkan Covid-19 virüs salgını sebebi ile,17 Haziran Sağlık bakanlığı Bilim Kurulu tarafından yayınlanan ‘’Covid-19 Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberinde’’ tavsiye edilen HEPA filtreli hava temizleme sistemine birebir uygun cihaz olan,HyCANX Hepa+UVC HavaTemizleme Sistemlerinin de satıcılığını almış, özel ve kamusal alan olarak nitelendirilebilecek; AVM, ÜNİVERSİTE,OKULLAR,ASKERİ TESİSLER, KONGRE SALONLARI DEVLET BİNALARI ,FABRİKALAR ,PLAZALAR  vb. gibi insan kalabalıklarının olduğu yerlerde daha güvenli  nefes alınmasını  sağlayan cihazların ve büyük ünitelerinin satışına başlamıştır.

DÜNYA PROJE SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Hakan KARAÖZ
TEL: +90 212 321 89 47
www.dunyaproje.com.tr

KATALOG İÇİN TIKLAYIN

  •   13 Ekim 2020 Salı
  •   345