Duyurular » ÜYE OKUL HABERLERİ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FESTİVAL DUYURUSU


Yaşam Becerileri YAZA MERHABA" Festivalimiz, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Fakültesi; Eyüpsultan, Kağıthane, Sarıyer, Beşiktaş, Şişli , Beşiktaş, Üsküdar, Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri paydaşlığı ile FERİYE (Feriye sarayı ) yerleşkesinde 19-20 Haziran Tarihlerinde yapılacaktır.  Paydaş ilçe Milli Eğitim Müdürlüklerimiz aracılığı ile  okullarımızda Karne günü öğrencilerimize velilere ulaştırılmak üzere dağıtıldı. Her yaş grubuna hitap eden zengin etkinliklerimize önemli bir katılım beklenmektedir. 

Yaşam Becerileri

Yaşam becerileri, bilgi ile yaşam arasındaki köprüdür. Bilginin, disiplinler arası bir yaklaşımla yaşama aktarılmasıdır. Yaşamın deneyimsel öğrenilmesidir. 

YAŞAM DENEYİMLEYEREK ÖĞRENİLİR

Haydi sen de festivale gel! “YAŞAM BECERİLERİ” yaz festivaline, Boğaz’ın kıyısında, İstanbul’un en ikonik simgelerini manzarasında barındıran bir yerde, yaşamı deneyimlemeye gel. Boğaza nazır, doğal çimler üzerinde oyunlar oynamaya, yaşamı keştetmeye. Atölyelerimizde tasarımlarla, becerilerini geliştirmeye ; İlham verici tiyatrolar izlemeye, resim galerilerimizi  görmeye; alanında duayen yazarlarımızın söyleşilerini dinlemeye; öğrenmeye, eğlenmeye, keşfetmeye, keşfettikçe zenginleşmeye. Çocuğunla eğlenmeye; eşsiz manzarada büyülenmeye. Zengin etkinlikler denemeye.

Sen de davetlisin ailece, Feriyede “Yaşam Becerileri” festivaline.

Kayıt: http://sem.istanbulc.edu.tr/tr/content/yaza-merhaba-festivali/on-kayit

  •   14 Haziran 2019 Cuma
  •   1110