Duyurular » ÜYE OKUL HABERLERİ

KÜLTÜR KOLEJİ FLT KONFERANSI


Kültür Koleji’nin 60. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Türkiye genelinde İngilizce ve 2. Yabancı Dil öğretmenlerine yönelik olmak üzere 7 Mart 2020 tarihinde “KÜLTÜR FLT CONFERENCE-YABANCI DİL ÖĞRETİMİ KONFERANSI” düzenlenecektir.

Bu konferansta; yabancı dil eğitim öğretim programlarında aktif olarak yer alan İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca alanında uzman pek çok Türk  ve yabancı eğitimcinin katkılarıyla oluşturulan panel ve çalıştay etkinlikleri yer alacaktır.

Yabancı dil eğitimine ait pek çok önemli veri ve analizlerle öğrencilerimizin yabancı dil öğrenimine dair ışık tutacak yeni fikirlere ilham kaynağı olacağı, yabancı dil alanındaki eğitimcilerin tecrübelerini paylaşacağı “KÜLTÜR FLT CONFERENCE-YABANCI DİL ÖĞRETİMİ KONFERANSI”na özel okullarımızın İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca öğretmenlerinin katılımını arzu etmekteyiz.

Kültür Koleji ‘nin 7 Mart 2020 tarihinde Türkiye genelinde İngilizce ve 2 .yabancı dil öğretmenlerine yönelik düzenleyeceği FLT Konferansı ‘na ilişkin davet ve konferans programı ektedir.

Ek-1 Davetiye ve Program

 

  •   19 Şubat 2020 Çarşamba
  •   808