Duyurular » ÜYE OKUL HABERLERİ

MEF ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI EĞİTİM BİLİMLERİ ÖĞRENCİ KONFERANSI


Sevgili Eğitim Bilimciler, 

MEF ve Boğaziçi eğitim fakültelerinde öğrenim gören lisans ve lisansüstü öğrencileri olarak sizleri 28-29 Mart 2020 tarihlerinde lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin bildiri ve posterlerini sunacağı MEF Üniversitesi Uluslararası Eğitim Bilimleri Öğrenci Konferansına davet ediyoruz. 

Konferansımız, eğitim bilimleri alanında çalışan lisans ve lisansüstü öğrencileri tarafından düzenlenmektedir. “Modern Eğitim, Aydınlık Gelecek” teması ile MEF Üniversitesi’nden ve diğer üniversitelerden gönüllü öğrenciler olarak konferansı düzenlemenin heyecanını yaşamaktayız. Konferansta bildiri ve poster sunumları ile beraber konu bakımından zengin atölyelere, nitelikli panellere ve seminerlere yer verilecektir. 

MEF Üniversitesi Uluslararası Eğitim Bilimleri Öğrenci Konferansı’nın (MUEBK-2020) amacı eğitim bilimlerinin her alanından lisans ve lisansüstü öğrencilerini bir araya getirip bilimsel çalışmalarını paylaşmalarına olanak sağlamaktır. Diğer bir önemli amacı ise farklı deneyimlere sahip öğrencilerin birbiriyle tanışmaları ve bu vesile ile yeni dostlukların ve işbirliklerinin geliştirilmesine katkıda bulunmaktır. 

Eğitim Fakültesi bünyesinde öğrenim gören lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri olarak araştırmalarınızı gelecekte meslektaş olacağınız eğitim bilimci adaylarıyla paylaşmak ve onlarla tanışmak isteyeceğinizi düşünüyoruz. Konferansta çalışmalarınızı paylaşmak isterseniz bildiri gönderimi menüsünü kullanarak bildiri ve posterlerinizi bize gönderebilirsiniz.

Ayrıca konferansa dinleyici olarakta katılmak mümkündür. Konferansla ilgili detaylı bilgi : https://www.mefeducon.com/ adresinde bulunmaktadır. 

Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız. 

MEFEDUCON Düzenleme Kurulu

EK-1 Davetiye

  •   7 Ocak 2020 Salı
  •   801