Duyurular » FİRMA HABERLERİ

MOZABOOK & MOZAWEB


 

Coronavirus (COVID-19) salgını nedeniyle Mozaik Türkiye Distribütörü Bekdata Teknoloji, Türkiye Özel Okullar Derneği ile birlikte öğretmen ve öğrencilerin kaliteli interaktif dijital öğrenme materyallerine erişimine yardımcı olma yönünde önemli adımlar attı. COVID-19'un yayılmasıyla öğretmen ve öğrencilerimiz uzaktan eğitimle çalışmaya başlayınca bizlerde kaliteli interaktif dijital içerik, dijital ödev ve diğer üretkenlik araçları sağlayarak onlara yardımcı olmak için üzerimize düşeni yapmak istiyoruz.

elektronik eşyalar, vitrin, bilgisayar, ekran içeren bir resimAçıklama otomatik olarak oluşturuldu

Bunun için MozaBook ‘u ve Mozaweb’i 15 Haziran 2020 tarihine kadar tüm öğretmen ve öğrencilerimize ücretsiz olarak sunulmasını sağladık. Kurulum ile ilgili bilgi verirsek:

  1. MOZABOOK: Windows yüklü bilgisayarınıza yükleyeceğiniz mozabook uygulamasıyla öğrencilerinize uzaktan eğitim verirken mozabook ile yazı, çizi fonksiyonları, çeşitli resimleri, animasyon, video ve sunum seçenekleri ile derslerinizi renklendirebilirsiniz. Gösterişli interaktif 3 Boyutlu içerikler ve beceri geliştirme oyunları öğrencilerde merak uyandırıyor ve öğrenime yardımcı oluyor.

iç mekan, bilgisayar, oturma, klavye içeren bir resimAçıklama otomatik olarak oluşturuldu
Öğretmenler, özel defterler ya da kolayca kendi kitaplarından interaktif dijital kitaplar oluşturabilir. Defterlere, interaktif kitaplara, çeşitli resimler, çizimler, öğretici videolar, sesler, binlerce interaktif 3Boyutlu içerikler ekleyebilir ve test düzenleyicisi yardımıyla oluşturduğu sınamaları yayınlara kolayca yapıştırabilir. 100’den fazla tematik araç, ders çalışmada ve öğrenmede öğrencilere yardımcı olur. Programı Windows yüklü bilgisayarlarda, fare veya dokunmatik ekranlarla kullanılabilir.

 

Mozabook Programını LINK ‘den bilgilerinizi doldurup indirebilirsiniz. Programı kurarken aşağıdaki seri numarasını

MOZ-MC-BDVA-MOZA-BOOK-TURK-EGIT-200615

 

kullanarak 15 Haziran’a kadar tüm özellikleri ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

fotoğraf, ekran, geniş, poz içeren bir resimAçıklama otomatik olarak oluşturuldu

  1. MOZAWEB: Öğretmen ve öğrenciler web üzerinden Mozaik ‘in yukarıda anlatılan tüm içerikleri herhangi bir akıllı cihazla (PC, MAC, Tablet, Telefon) www.mozaweb.com/tr adresine girerek mail adresinizle üye olduğunuzda 15 Haziran 2020 tarihine kadar 33 dilde (Türkçe dahil) kullanabilirsiniz.  Öğretmenlerimiz online dersleri mozaweb’in zengin içerikleriyle anlatabildiği gibi öğrencilerimizde Mozaweb‘e ücretsiz üye olup kendi hesaplarından istedikleri kadar konuları tekrar edebilirler.

 

Ürün özelliklerini detaylı öğrenmek içinYoutube Link ’indeki Türkçe eğitim videolarını izleyebilirsiniz.

 

Mozabook ve Mozaweb kullanımı ile ilgili eğitim almak isteyen öğretmenlerimiz LINK ‘teki formu doldurabilir veya mozabook@bekdata.com mail adresine iletişim bilgilerinizi göndererek farklı zamanlarda online yapılacak mozabook öğretmen eğitimine ön kayıt yaptırabilirler.

  •   10 Nisan 2020 Cuma
  •   861