Duyurular » FİRMA HABERLERİ

PLANET HİJYEN ÇÖZÜMLERİ


İnsan sağlığı önceliğimiz. Riske atma!

İnsan sağlığı önceliğimiz. Risk alma!

Sağlığınız ve hijyen için en etkili yol!

 

Planet Hijyen Çözümleri olarak 16 yılı aşkın süredir en son teknolojiyi kullanan uzman kadromuzla konutlara ve işyerlerine özel hizmetler sunmaktayız.

Müşterilerimizin problemlerini çözmekteki en önemli farkımız, her sektöre ve talebe özgü profesyonel çözümler geliştirmemiz. Önce yaşam alanlarınızı, işyerlerinizi profesyonel ekibimizle inceliyor, en etkili yöntemlerle uygulamamızı yaptıktan sonra raporlarımızı ve tavsiyelerimizi sunuyoruz. Bununla kalmayıp düzenli ziyaretlerle işimizin takibinde oluyoruz. Acil ihtiyaçlar içinse her zaman hazırız.

Sağlıklı alanlar yaratabilmek için işimizin en önemli parçası olan nano teknolojik dezenfeksiyon ve yüzey koruma ile ev, işyeri ve araçlarınızı virüs, bakteri ve mantarlara karşı koruma altına alıyoruz.

Yaşam ve çalışma alanlarınızı yalnızca karınca, hamamböceği gibi yaygın görülen haşerelerden arındırmıyoruz, örümcek, pire, kemirgen ve benzeri birçok hastalık taşıyan türün yaratacağı potansiyel risklerden koruma üzerine de hizmet veriyoruz.

Her türlü yerel ve uluslararası gerekli sertifikasyona sahip şirketimizde dünya standartlarına uygun ekipman ve uygulama yöntemleri kullanılmaktadır.

İşimizi yaparken insan sağlığına duyarlı olduğumuz kadar çevre ve doğayı koruma bilincini her zaman en üst sıralara alıyoruz.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Emel Öykü KANBUR KAYIKCI, Biyolog

Teknik Koordinatör

+90 (533) 723 1577

 

Planet’ den aldığınız tüm hizmetler AXA Sigorta güvencesi altındadır !!!

PLANET ÇEVRE SAĞLIĞI TEK. EĞ. DAN. TEM. İL. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Kavacık Mah. Balamir Sokak, No: 29, 34810
Beykoz-İstanbul, Türkiye

www.planetcontrol.net
planet@planetcontrol.net

+90 (216) 413 0011
+90 (216) 425 6649

Ekler

  1. Hakkımızda
  2. Nano Gümüş ile Dezenfeksiyon %100 Vegan
  3. Nano Teknolojik Yüzey Kaplama
  •   18 Haziran 2020 Perşembe
  •   124