Duyurular » FİRMA HABERLERİ

SDUİ VE TÖZOK İŞBİRLİĞİ


İlk defa: Sdui’yi artık Türkçe kullanabilirsiniz

Avrupa’nın en hızlı büyüyen okul içi iletişim uygulaması Sdui artık Türkiye’de; bugün 3.000'e yakın okul ve 1 milyon kullanıcı tarafından kullanılan yazılımla örneğin:

• Öğretmen, veli ve öğrenciler arasında kişisel verilerin korunduğu bir iletişim ağı kurabilir (kimlik numarası veya telefon numarası paylaşmaya gerek duyulmaz)

• Veli bilgilendirme ve haberler – eğitmenler katılımcıların cep telefonlarına giden anlık bildirimler ve ‘okundu‘ raporlarıyla herkesin haberdar olduğundan emin olabilir

• Entegre video konferans arayüzü sayesinde Sdui App’ten ayrılmadan öğretmen odası görüşmeleri, veli toplantıları ve uzaktan eğitim gerçekleştirebilirsiniz.

Sezgisel ve basit yapısıyla Sdui App, ilgili herkesin tek tip, basit bir iletişim yoluyla mümkün olan en iyi şekilde birbirine bağlanmasını sağlar. Uygulama sohbetler, görüntülü görüşme, dijital ebeveyn bildirimleri, ders planı ve güvenli bulut bilişimi gibi çeşitli işlevleri birleştirir.

Yapılandırılmış organizasyon seçenekleri sayesinde ilave idari yüklere son

Sürdürülebilir bir organizasyon için tek tip bir yapı gereklidir. Sdui, idareye ilave yük yaratmadan yapılandırılmış organizasyon seçenekleri sunan bir çözüm sunar.

Sınıflar veya dersler gibi temel okul yapısı doğrudan yazılıma entegre edilmiştir. Buna ek olarak, öğretmenler hangi grupların oluşturulacağı ve bu gruplarda nelerin iletileceği üzerinde birinci dereceden kontrole sahiplerdir. Uygulamada ayrıca, öğretmenlerin istediklerinde iş saatlerinden sonra ulaşılmalarını engelleyebilecekleri "tek yönlü" sohbet işlevini de barındırır.

 

 

2021/22’in yeni özelliği: Dijital Sınıf Defteri

Sınıf defteri modülüyle birlikte artık öğretmenler analog sınıf defterlerine benzer basit bir arayüzle, saniyeler içerisinde ders yoklamasını ve öğrenci davranışlarını kayda alabilir, ödev ve ders notlarını ekleyebilirler. Ve bütün bu veriyi gerektiğinde (örneğin, veli görüşmelerinde) zorluk çekmeden uygulama üzerinden öğrenci ismiyle filtreleyebilirler.

 

Sdui ve Tözok İşbirliği

Şimdi Tözok üyesi kurucular, 2021/22 eğitim ve öğretim yılı öncesi Sdui kullanmaya başladıkları her 3 okul için, sözleşme yılı süresince 3 ay ücretsiz kullanım hakkı kazanıyorlar.

Sdui size ve okulunuza destek olur

Alman dijital iletişim platformu, deneyim alışverişi yoluyla 70 kişilik ekibini, daha da önemlisi Sdui App’I sürekli olarak geliştirmek için, 3.000 Sdui okuluyla yakın bir şekilde çalışıyor. Her eğitim kurumunun kendine has ihtiyaçlarına yanıt verebilmek adına her okul idaresine, eğitim ve öğretim yılı boyunca destek alabileceği özel bir müşteri temsilcisi atanıyor.

İstanbu merkezli Sdui Türkiye ekibine https://sdui.de/?lang=tr adresinden ulaşabilirsiniz. Size tavsiyelerde bulunmaktan ve dijitalleşme yolunda okulunuzu desteklemekten mutluluk duyacağız.

TANITIM DOSYASI (PDF)

 

 

  •   25 Haziran 2021 Cuma
  •   1311