Duyurular » FİRMA HABERLERİ

SOYAK NANO TEKNOLOJİLERİ A.Ş.


Soyak Nano Teknolojileri firması olarak tüm kapalı ve risk taşıyan alanlarda (büro, ofis, otel, okul, işletme, toplu taşıma, hastane, fabrika, mağaza vb.) nano gümüş iyon teknolojisi kullanarak bakteri ve hastalıklara karşı dezenfeksiyon hizmeti vermekteyiz.

Ürünümüz ‘’Biyosidal Ürün Yönetmeliği’ ne’’ uygun olup Sağlık Bakanlığı’ ndan ruhsatlıdır. Dolayısıyla sağlığa hiçbir zararı yoktur. Yapılacak olan dezenfektan uygulamaları mutlaka Biyosidal Ürün Yönetmeliği’ ne uygun olmalıdır. Yönetmeliğe uygun olmayan tüm dezenfeksiyon işlemleri çok ciddi ve önüne geçilemeyecek problemlere (cilt irritasyonu, astım, zehirlenme, kalp ve kas problemleri, alerji, su ve hava kirliliği vb.) neden olmaktadır.

Nano Shield ;

  1. Nano Shield, nano gümüş iyon teknolojisi kullanarak, A+ kalite hijyen standartlarında, uzun süre etkili dezenfeksiyon uygulama hizmeti verir.
  2. Kullanım alanlarınızda uzun süreli hijyen sağlar.
  3. Nano gümüş teknolojisi tam 450 tür bakterinin DNA’sını bozarak yok edebilme gibi özelliklere sahiptir.
  4. Ayrıca insan sağlığına zarar vermez ve cilt irritasyonu yapmaz.

Kısaca uygulamamızdan bahsetmek gerekirse;

Ürünümüz mevcut alan uygulanmadan önce luminometre kullanılarak alandaki bakteri durumu ölçülür, Hijyen Risk Analizi ile bakteri sayısı belirlenir. Tutanak üzerine kayıt edilir ve bir kopyası tarafınıza verilir. Uygulama ULV Cihazı ile yapılır. Uygulama öncesi alan temizlenir. 100 m2 yaklaşık 15 dakikada tüm yüzeylere çöker ve uygulama sonrası silme veya temizlik yapılmaz.

 Gümüş İyon nano teknolojisi ile geliştirilen Nanoshield, yüzeyler üzerinde iyonlaşarak, uygulama yapılan tüm yüzeylerde etkinliği devam eder. Uygulamanın etkinlik süresi, risk seviyesine, ortamın kişi sirkülasyon adedine, temizlenme sıklık ve niteliğine göre değişkenlik göstermekle beraber ortalama 3 ila 6 ay ortamdaki bakteri ve virüsünü engeller.

TANITIM DOSYASI

LİNKLER:

https://www.youtube.com/watch?v=_Ecs-OvYpsM

https://www.haberler.com/umraniye-de-okullar-viruslere-karsi-nano-gumus-12880233-haberi/

https://www.ntv.com.tr/turkiye/istanbulda-okullar-viruslere-karsi-nano-gumus-teknolojisi-ile-temizlendi,AiptZm_NFU-SWEIKiFoTDQ

https://www.memurlar.net/haber/883378/okullarda-virus-temizligi.html

https://www.youtube.com/watch?v=VcBTnfWQKOc

https://www.youtube.com/watch?v=hFpmg3MJ49E

https://www.youtube.com/watch?v=g9qvrmDShA

 

Bilgilerinizi rica ederiz.

 

Saygılarımla,

  •   15 Haziran 2020 Pazartesi
  •   104