Duyurular » FİRMA HABERLERİ

TUSEP’TEN TÖZOK ÜYESİ OKULLARA %10 İNDİRİM


TUSEP Türkiye Sanal Eğitim Platformu

Okullara yönelik MEB müfredatı ve kazanımları doğrultusunda, uzman yazar-öğretmen ekibimizin güncel materyaller ile zenginleştirdiği Ortaokul Soru Kütüphanesi, raporlama ve yönetim platformudur.

Uzman Yazar-Öğretmen Ekibi

Sorularımız, uzman yazar-öğretmen ekibimiz tarafından güncel müfredat doğrultusunda yenilenerek oluşturulmaktadır. Kütüphanemizin soruları hiçbir yerde önceden yayımlanmamıştır.

Güncel ve Yaşayan bir Soru Bankası

Kütüphanemizde ortaokul düzeyinde Türkçe, Matematik, Sosyal Bilgiler, Fen Bilimleri alanlarında, ara sınavlar, ödev, konu tarama ve deneme sınavlarına yönelik açık uçlu, çoktan seçmeli, eşleştirme, boşluk doldurma soruları bulunmaktadır. Kütüphanemiz, yıl boyunca güncel sorularla zenginleşmektedir.

Sizin Yanınızdayız!

Üye okullarımız, sorularımızı platformumuz üzerinden ücretsiz talep edebilmektedir. TUSEP uzman yazar-öğretmen ekibi, ihtiyacınız olan soruları en kısa zamanda kütüphaneye eklemektedir.

TUSEP ile Sınavlarınızı Kolayca Oluşturun ve Yönetin

Üye okullarımızın öğretmenleri , kütüphanedeki soruları kolayca seçerek ara sınav, çalışma kâğıdı, ödev, konu tarama ve deneme sınavlarını oluşturabilir veya kütüphanemizdeki örnek ödevleri ve sınavları kullanabilir. Kütüphanemizde ayrıca örnek ara sınavlar, ödevler, konu tarama ve sarmal deneme sınavları bulunmaktadır. Öğretmenlerimiz, TUSEP platformundaki tüm sınavların ve ödevlerin PDF formatında çıktısını alabilir.

Deneme Sınavları

Üye okullarımız, deneme sınavlarımızı bizden logoları ve sayfa tasarımları ile basılı elde edebilir.

Dinamik Performans Raporları

TUSEP platformunda sınavların kazanımları ve konu başlıkları detaylı izlenebilmektedir. Böylece, sınavlardaki kapsanan ve açıkta kalan kazanımlar ve konu başlıkları kolayca belirlenebilir. Veliler, TUSEP platformuna giriş yaparak üye okulumuzun belirlediği kapsamdaki öğrenci performans raporlarına erişebilir.

Optik Okuyucu Entegrasyonu

Öğrencilerin deneme sınavlarındaki başarıları, optik okuyucu entegrasyonu ile TUSEP platformuna yüklenebilmekte ve okul yönetimi tarafından raporlanabilmektedir.

Nasıl Ulaşırız ?

TUSEP Sanal Eğitim Platformuna, herhangi bir web tarayıcısı programı ile www.k12okul.com adresinden kolayca erişilir.

İletişim

E  : bilgi@tusep.com

T : + 90 216 338 72 00

A  : Bahariye Caddesi Sakız Gülü Sok. No:31 Caferağa, 34710 Kadıköy/İstanbul

  •   3 Eylül 2019 Salı
  •   791