Haber » BİZDEN HABERLER

ECNAIS TÜRKİYE KONFERANSI


Sayın Kurucu, Kurucu Temsilcisi ve Kurum Müdürleri, 

Üyesi olduğumuz Avrupa Birliği Ulusal Özel Okullar Birlikleri Derneği (ECNAIS)  tarafından 11-12 Nisan 2019 tarihlerinde Derneğimiz işbirliği ile ülkemizin ev sahipliğinde “Avrupa'da özel okulların geleceği ve öğrenci katılımı” temalı bir konferans düzenlenecektir.  

Düzenlenecek konferansa; Belçika, Danimarka, Finlandiya, Almanya, Hollanda, Norveç, İsveç, Portekiz, İspanya, İsviçre, Fransa, İtalya, Ukrayna, Romanya, Bulgaristan, Polonya, Fransa ve İngiltere gibi ECNAIS üyesi Avrupa ülkeleri özel okul derneklerinin temsilcilerinden oluşan 150 kişilik bir heyetin katılımı beklenmektedir.

Ülkemizin ev sahipliğinde 11-12 Nisan’da en iyi şekilde ağırlamaya gayret edeceğimiz ve 20’den fazla AB üyesi ülkenin özel okul derneklerinin katılacağı ECNAIS konferansına Türkiye olarak daha fazla sayıda katılım sağlamak için üyelerimizin gerekli desteği vereceğine inanıyoruz.  

Konferansa katılmak isteyen üyelerimizin  www.ecnais.org/event-registration adresinden 15 Mart’a kadar online kayıt yapmaları rica olunur.

Saygılarımla

EK: Program ve katılım şartları

 

  •   14 Şubat 2019 Perşembe
  •   1700