ETKİNLİKLER » Konuşmacılar » Ayça AYTAÇ

  • Ad Soyad
    : Ayça AYTAÇ
  • Görevi
    : Eğitim Danışmanı

Özgeçmiş

Yıldız Teknik Üniversitesi, İstanbul Bilgi Üniversitesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi başta olmak üzere çeşitli üniversitelerde eğitimler verdim. Şu anda, Ayça Aytaç Coaching isimli şirketimin çatısı altında eğitmenlik ve koçluk çalışmalarımı yürütürken, öğretmenlere, okul yöneticilerine, öğrencilere ve ebeveynlere yönelik, seminer ve atölye çalışmalarıma devam ediyor, İzotomi Analisti olarak, gençlerin meslek seçimlerine yönelik çalışmalarımı gerçekleştiriyorum.

2015 yılında ACTP sürecini “Advancing the Path to Core Coaching Masteries" eğitimi ile Sola Unitas Coaching Academy’de tamamlayarak ICF Akredite Profesyonel Koç ünvanını aldım. Ardından, ‘’Coaching Teens and Students’’ ve ’’Coaching in Corporate Context’’ eğitimlerini tamamladım. ICF sınavı sonrası, ACC (Accredited Certified Coach) ünvanını aldım.  Amerika merkezli Be-Live in U tarafından verilen, “Society of NLP Licensed Master Practitioner of NeuroLinguistic Programming®, Motivational Coach, Professional Trainer” eğitimlerini tamamladım. Paul Ekman International tarafından verilen “Emotional Skills and Competencies” ve “Evaluating Truthfulness and Credibility” eğitimlerini tamamlayarak mikro mimik ve doğruluğu değerlendirme uzmanlığını aldım. Points of You (POY) eğitimim sonrasında POY uygulayıcısı oldum.  

E-koç portalında yazarlığın yanı sıra, üyesi olduğum Association For Coaching ve Professional Women’s Network’te gönüllü koçluk, danışmanlık ve mentorluk yapıyorum.