Your Cart

BİREYSELLEŞTİRİLMİŞ EĞİTİM PROGRAMLARI EĞİTİMİ (BEP)

BİREYSELLEŞTİRİLMİŞ EĞİTİM PROGRAMLARI EĞİTİMİ (BEP)
04-10-2022
BİREYSELLEŞTİRİLMİŞ EĞİTİM PROGRAMLARI EĞİTİMİ (BEP)
04-10-2022

Sayı   : BİSEV/ 021- 20/09/2022

Konu: Bireyselleştirilmiş Eğitim Programları Eğitimi (BEP)

 

 

       TÜRKİYE ÖZEL OKULLAR DERNEĞİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI’NA;

                                                                                                                                               

Bizden Sonra Eğitim Vakfı ve Uluslararası Özel Eğitimciler Derneği (UBED) eğitim, kültür ve sosyal alanlarda faaliyet gösteren  sivil toplum kuruluşları olup, özellikle özel eğitime muhtaç veya üstün yetenekli bireyler için çalışmalar yapmakta, ulusal ve uluslararası projeler üretmektedir. çerçevesinde yürüttüğümüz projemiz Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı -Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı’nca sözleşme süreçleri yürütülen ve Operasyonel Faydalanıcısı Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü olan “Bütünleştirici Eğitim için Özel Eğitim Hizmetlerinin Kalitesinin Artırılması (IQSES) Hibe Programı kapsamında, TREESP2.1.IQSES/088 referans numaralı ve “We are Living Together (WeLive)” projesini yürütmektedir. Projenin ortağı Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi ve Bahçelievler Elit Gençler Koleji’dir.

Avrupa Birliği projesi kapsamında kaynaştırma/bütünleştirme eğitiminde görev alan öğretmenler, özel eğitim okullarında görev yapan öğretmenler sınıf öğretmenleri ile rehber öğretmenlere yönelik Bireyselleştirilmiş Eğitim Programları (BEP) Eğitimi verilecektir.

 Eğitim, Biruni Üniversitesinde (10. Yıl Caddesi Protokol Yolu No: 45, Topkapı) 08 Ekim 2022 Cumartesi tarihinde 200 katılımcı ile 1 (bir) günlük olarak yapılacaktır. Eğitime katılmak isteyenler başvurularını, http://meb.ai/UiFNEP6  linkinde yer alan başvuru ekranından yapabilirler.

Söz konusu eğitimin Derneğinize üye kurumlara duyurulması, katılmak isteyen öğretmenler için  bilgilendirme yapılmasını arz ederim.

 

                                                                                                                                                              VAKIF BAŞKANI

                                                                                                                                                       HATİCE İPET MUTLU

cookies are used on this website in order to improve the user experience and ensure the efficient operation of the website.