Your Cart

MİSAFİR ÖĞRENCİ KAMPANYASI

MİSAFİR ÖĞRENCİ KAMPANYASI
13-02-2023
MİSAFİR ÖĞRENCİ KAMPANYASI
13-02-2023

Merkez üssü Kahramanmaraş olan depremle Hatay, Adıyaman, Gaziantep, Malatya, Adana, Osmaniye, Kilis, Diyarbakır ve Şanlıurfa’da yaşayan pek çok öğrencimizin yaşadığı mağduriyete deva olabilmek adına bir dayanışma kampanyası başlattığımızı, deprem bölgelerinden çeşitli illere göç eden yavrularımızı, ikinci dönem boyunca özel eğitim kurumlarımızda -yemek, kitap, servis ve eğitim dahil- tam burslu olarak okutacağımızı dün sizlere duyurmuştuk.  
Kampanyaya destek olan tüm özel öğretim kurumlarımızın misafir öğrenci kontenjanları https://www.misafirogrenci.org/ platformundan kamuoyu ile paylaşılmaktadır.

Bu kapsamda okullarımızın https://www.misafirogrenci.org/ sistemine giriş yapmalarının çok önemli olduğunu, içinde bulunduğumuz süreçte evlatlarımızın buna büyük gereksinim duyduklarını bilgilerinize rica eder, destekleyen tüm kurumlarımıza teşekkür ederim.
misafirogrenci.org ile ilgili her türlü sorun ve taleplerinizle ilgili olarak 05494707873 numaralı telefona ulaşabilirsiniz. 
Öğrenci kabulü sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz bazı bilgileri de sizlerle ekte paylaşıyoruz.
Saygılarımla,

Bilgi Notu için tıklayınız.

Basın Açıklaması için tıklayınız.

Zafer ÖZTÜRK
Yönetim Kurulu Başkanı

Haber Ek Dosyası
https://www.tozok.org.tr/image/news/BILGI_ NOTU.pdf
Haber Ek Dosyası
https://www.tozok.org.tr/image/news/Dernekler Basın Açıklaması.pdf
cookies are used on this website in order to improve the user experience and ensure the efficient operation of the website.