Your Cart

Symposia

Türkiye Özel Okullar Derneği Rehberlik Komisyonu üyelerinin desteğiyle düzenlenen “Çocuklarda ve Ergenlerde Kriz Yönetimi ve Müdahale Yöntemleri” konulu XXII. Rehberlik Sempozyumu; Eğitim uzmanları, basın mensupları, özel okul kurucu, yönetici ve öğretmenlerinden oluşan 1000’in üzerinde katılımla, ..
Türkiye Özel Okullar Derneği’nin IT Komisyonu tarafından bu yıl “Öğrenmenin Dijital Evreni” temasıyla düzenlenen VIII. Eğitim Teknolojileri Konferansı 2000’i aşkın öğretmenin katılımıyla 26 Mart 2022 tarihinde çevrim içi olarak gerçekleştirildi. Sempozyumun sonuç bildirgesi..
Türkiye Özel Okullar Derneği Okul Öncesi Eğitimi ve İlkokul Komisyonu üyelerinin desteğiyle düzenlenen “Öğretmenin İyi Olma Hali, Motivasyonu” konulu X. Temel Eğitim Sempozyumu ; İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı ve MEB Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Dr. Muammer ..
Türkiye Özel Okullar Birliği Geleneksel Sempozyumları’nın On Üçüncüsü “Teori, Uygulama ve Değerlendirmeleriyle Farklı Eğitim ve Öğretim Model / Yöntem / Yaklaşımlartemasıyla 30-30 Ocak / 1 Şubat 2014 tarihlerinde Antalya Mardan Palas Otel’de gerçekleştirilmiştir. Türkiye Özel Okullar Birliği G..
Showing 1 to 4 of 4 (1 Pages)
cookies are used on this website in order to improve the user experience and ensure the efficient operation of the website.