Your Cart

VII. EĞITIM TEKNOLOJILERI PLATFORMU

VII. EĞITIM TEKNOLOJILERI PLATFORMU
11-11-2020
VII. EĞITIM TEKNOLOJILERI PLATFORMU
11-11-2020

VII. EĞITIM TEKNOLOJILERI PLATFORMU

Teknolojinin eğitim ortamlarına etkili bir araç olarak entegre edilmesi; idareci, öğretmen ve öğrencilerin teknolojiyi etkin biçimde kullanması, kurumların teknolojik yatırımlarının hedefine ulaşması amacıyla bu yıl yedincisi düzenlenecek olan ETP20, Türkiye Özel Okullar Derneği IT Komisyonu tarafından 21 Mart 2020 tarihinde İstanbul Gelişim Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir.

Eğitimde teknoloji kullanımına yönelik iyi örneklerin paylaşılacağı, eğitim teknolojilerini derslerinde kullanmak isteyen öğretmenlerin farklı projeleri inceleyebilecekleri ve meslektaşları ile paylaşımda bulunacakları VII. Eğitim Teknolojileri Konferansı ‘nda 250 civarında sunum başvurusu, 2500 kadar da ziyaretçi başvurusu beklenmektedir.

7. ETP Konferansı için sunum başvuruları Ocak – Şubat 2020 tarihleri arasında alınacak, sunum kabul ve ilan işlemleri 1 Mart 2020 tarihine kadar tamamlanacaktır.

Öğretmenlerin, eğitimde teknoloji kullanımı konusunda farkındalık kazanması, kendilerini geliştirecek örnek çalışmaları incelemesi ve katılımcıların profesyonel gelişim ağlarının genişlemesine büyük katkı sağlayacağına inandığımız ETP20 ile ilgili detaylı bilgi www.etp.org.tr web sitesinde yayınlanacaktır.

ETP Düzenleme Komitesi

@Ozcan_Guctekin Özcan Güctekin

@dilaravardar26 Dilara Vardar

@hayallife Süha Hayal

@metinfer Metin Ferhatoğlu

@EvrenTombul Evren Tombul

@laraozer Lara Özer

@Kaya_Zeren Kaya Zeren

@ozgursezgin78 Özgür Sezgin

@volkanbal Volkan Bal

@hakan_umutlu Hakan Umutlu

cookies are used on this website in order to improve the user experience and ensure the efficient operation of the website.